شاهکار کشورهلند: رز رنگین کمان !!


http://www.redlink1.com/mydocs/group/103/02.jpg

رنگ گل رز رنگین کمان دقیقا به رنگ های رنگین کمان است. آنها توسط Peter Van de Werken ، که صاحب یک شرکت گل در جنوب هلند است طراحی شده اند. این گل های رز رنگین کمان واقعی هستند. ساقه این گل های ویژه را در حالی که رشد می کنند در رنگ مخصوصی قرار می دهند ، که در نتیجه آن رنگ توسط گلبرگ جذب می شود. تولید آنها آسان نیست و نیاز به کمی مهندسی دارد. گل های رنگین کمان هدیه خوبی برای جشن عروسی است.

قیمت خورده فروشی 5 شاخه گل رنگین کمان 55 دلار و 2 دوجین رز رنگین کمان بالغ بره 325 دلار است. روزانه این شرکت بیش از ٢ میلیون شاخه گل به ارزش ٢ میلیون یورو از هلند به سراسر جهان ارسال می نماید و در روزهای خاص نظیر والنتاین این تعداد به بیش از ٢ برابر می رسد.

http://www.redlink1.com/mydocs/group/103/03.jpg
http://www.redlink1.com/mydocs/group/103/04.jpg
http://www.redlink1.com/mydocs/group/103/05.jpg

/ 5 نظر / 9 بازدید
رها

[لبخند][سبز][خداحافظ]

حسینی

جناب مهندس مطالب وبلاگتون عالیه من عاشق گل رز هستم اما این مدلیشو تاحالا ندیده بودم خیلی ناز بود

سعید

چه باحال ! از کجا بخریم اینارو ؟!

هنگامه

chi mishod ye irani ino ebda mikard[خوشمزه]

poya

باسلام و خسته نباشید مطلب بسیار زیبایی در مورد گل رز رنگین کمان منتشر نموده بودید که از مدتها پیش ذهن بنده را معطوف خود کرده بود دیروز مطلع شدم که چندی پیش یک موسسه ایرانی به نام موسسه تحقیقاتی نالا اقدام به تولید گل رز رنگین کمان در داخل نموده البته محصولات این موسسه دارای تنوع رنگ و واریته های بسیار بیشتر از نمونه خارجی میباشد این موسسه توانسته با ترکیب رنگهای گرم و سرد به تولید بیش از 17 نوع گل رنگی بپردازد شایان ذکر است این محصولات در سازمان ثبت اختراعات ایران و سازمان جهانی اختراعات به ثبت رسیده و از چند روز پیش فروش آزمایشی محصولات خود را آغاز نموده در سایت این موسسه تعدادی از محصولات تولیدی جهت فروش عرضه شده است www.nala.ir آدرس سایت